FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Namiba Terra

  • katalog
  • liste
    Üzgünüz bu kategoriye ait ürün bulunamadıDoğanın İzinde Namiba Terra Ürünleri

Namiba Terra “Doğanın izinde” sloganıyla evcil hayvanlara en iyi bakımı sağlamak için ürünlerini tasarlamaktadır. Doğal terrarium ürünlerinde oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.Sürüngenleri doğal ortamlarında gözlemleyerek elde ettikleri bilgiler doğrultusunda üretimlerini yapmaktadırlar.Markanın tüm ürünleri kaliteli olması ile birlikte bir evcil hayvan sahibi olarak marka hakkında fikir edinmeniz için en çok öne çıkan ürünleri hakkında bilgilerimizi paylaşıyoruz.

Namiba Standart Isıtma Pedleri

Bu ısıtma pedleri terrariumum toprak aralığının küçük bir kısmını ısıtmak için kullanılmaktadır.Satın alacağınız ya da sahip olduğunuz terrariuma uygun boyutlarda ısı veren pedlerden yerel ısı bölgeleri oluşturabilirsiniz.

Namiba Terra Puzzle Kil

Terarriumun arka duvarında doğal bir görünüm sağlamak için kullanılan doğal bir kildir.Islakken, ince kil fayanslar, taş levhalar, kökler, dallar gibi çeşitli dekorasyon malzemelerinin tasarımına entegre edilmesine olanak sağlar.

Namiba UV Isı Veren Lambalar

Nambia markasına ait UV ısı veren halojen lambalar özellikle büyük terrariumlar için geliştirilmiştir. D3 vitaminini karşılayacak olan kaplumbağalar, iguanalar, bukalemunlar ve diğer tüm sürüngen hayvanlar için kullanımı uygundur. Tüm markaların ısı veren lambalarını hayvanlardan en az 30 cm uzakta olmalıdır,bu konuda çok dikkatli olmanızı hatırlatırız.

Namiba Dekoratif Amaçlı Malzemeler

Dalgaların kıyıya sürüklediği odun ve köklerden harika dekorasyon malzemelerini terrariumunuzu süslemek, dekore etmek için kullanabilirsiniz. Farklı boyutlar da satın alabileceğiniz bu ürünler yumuşak bir şekilde cilalanmış köklerdir. Orjinal üzüm asmaları her türlü kuru terrarium için uygundur ve sürüngenlere tırmanma ve güneşlenme yeri olarak hizmet eder. Dekorasyon amaçlı olarak toksit madde içermeyen yapay asmalar, bambo kamışları, doğal mantarlar, hindistan cevizinden iglolar Namiba markasının dekorasyon ürünleri arasındadır.

Namiba Taşıma Kutuları

Nambia ‘nın taşıma kutuları, küçük evcil hayvanların taşınması için mükemmeldir.Bu kutular aynı zamanda üreme kutuları olarak da kullanılmaktadır.Kaliteli malzemelerden üretilmiş olup kapak kısmının emniyetli bir şekilde kapanması garanti edilmektedir.Kutuların temizliği kolaydır.

Namiba Termo Güvenlik Pedleri

Termo güvenlik pedleri, cam terrariumlarda ve akvaryumlarda düz olmayan yüzeylere karşı koruma sağlamak için kullanılan pedlerdir. Su emilimleri yoktur, terrarium altında görünmezler.

Namiba Plastik Yemlikler

Çeşitli boyutlarda satın alabileceğiniz Namiba beslenme kapları kolay temizlenebilir özelliğe sahiptirler.Doğal bir görünümde oldukları için aynı zamanda hoş birer dekorasyon malzemesidirler. Yeşil, kırmızı, sarı,gri gibi farklı seçeneklerde Namiba yem ve su kaplarını satın alabilirsiniz.

Hepsimama.com ’da Namiba Terra Ürünleri

Sürüngen hayvanınız için aradığınız kaliteli ürünler arasında Namiba markasının ürünlerini satın alabilir ve hayvanınız için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hepsimama.com ‘da Namiba ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz.Satın alacağınız ürünleri evinizden teslim alarak kaliteli ve güvenli alışveriş yapmanın keyfini siz de yaşayabilirsiniz.


Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll