FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Sera

  • katalog
  • liste
    Üzgünüz bu kategoriye ait ürün bulunamadıKalite ve uygun beslenmenin eş anlamlısı Sera

Sera ’nın başarı öyküsü 40 yıldan uzun bir süre önce başladı ve akvaryum, gölet ve terrarium hayvanları için kurutulmuş gıda üretimi yapan bir markadır.Markanın gıda ürünleri zamanla kalite, güvenirlik ve uygun beslenme ile eş anlamlı bir hale gelmiştir.

Kullandığınız gıdanın kalitesinin akvaryum suyunun kalitesi üzerinde büyük etkisi vardır. Kolayca sindirilebilir gıdaların yüzdesi arttıkça, balıklar ve yaşam ortamları da daha sağlıklı olur. Sera,% 80 'lik yüksek sindirilebilirlik oranını elde etmek için sürdürülebilir kaynaklardan sadece birinci sınıf bileşenleri kullanıyor.

Sera Yemleri

Sera yemleri ince parçacıklardan oluşur ve diğer üreticilerin karşılaştırılabilir ürünlerinden çok daha yüksek bir öğütülme hızına sahiptir. Bu nedenle balık tarafından sindirimi daha kolaydır. Ayrıca, tamamen hayvanların besin yelpazesinde bulunan doğal tekli bileşenlerin kombinasyonuna güvenebilirsiniz.

Sera Reptil Profesyonel Carnivor ve Herbivor, tüm etobur sürüngenler için son derece işlevsel bir gıdadır.Hayvanınıza yüksek kalitede protein ve omega yağ asitleri sağlar.Farklı miktarlarda satın alma seçeneğiyle sürüngen yemleri kategorimizden satın alabilirsiniz.

Kaplumbağalar ve iguanalar gibi otcul sürüngenler için üretilmiş bir gıdadır.Çeşitli bitkilerin karışımına sahip ,hayvanın vücut direncini kuvvetlendirecek vitamin ve minerallere sahiptir.Farklı miktarlarda satın alabilirsiniz.Ayrıca markanın akvaryum balıkları için yemler, vitaminler,mineralleri bulabilirsiniz.

Sera Reptil Professional Herbivor, kaplumbağa veya iguana gibi otçul sürüngenler için benzersiz bir ek gıdadır. Gıda halkası, Avrupa kaplumbağalarının doğal gıda spektrumundan özenle seçilmiş 20'den fazla şifalı bitki içeren bitkisel bir karışımdan oluşur. Yüksek kaliteli bitkisel proteinler ve yağlarla desteklenirler. Besinler, özel düşük sıcaklık işlemleriyle dikkatle işlenir ve hastalıklara karşı direnci arttırmak için yosunların yanı sıra mineral maddeleri de içeren temel vitaminleri içerir.

Sera Bakım Ürümleri

Aradığınız birçok bakım ürününü bu markada bulabiliyorsunuz.Hayvanınızın bulunduğu suyu toksit maddelerden ve klordan arındırmaya yönelik reptile aquatan, doğal olarak koku oluşumunu engelleyen, organik atıkların giderilmesine yardımcı olan repti bioclear.

Diropur, sürüngenler, küçük hayvanlar ve kuşlar için de uygun ishal sonrası veya bağırsak aktivitesini normalleştirmeye yardımcı olan ,.Bronchipur bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.

Sera Terrarium

Küçük sürüngenleri ve çeşitli omurgasız hayvanları besleyebileceğiniz modern cam terarriumları hepsimama.com güvencesiyle satın alabilirsiniz.

Sera Terrarium Aydınlatma Ürünleri

Sürüngenler için çok önemli olan sıcak gün ışığı ve UV çok büyük önem taşımaktadır.Sera markasında bu görevi yapan birçok alternatif ısıtıcı lamba, led ışık gibi aydınlatmaları satın alabilirsiniz.

Sera Isıtıcılar

Terarriumlar için seramik radian ısıtıcılar, ısı kabloları, ısıtma matlarını yine bu markada bulabilirsiniz.Markaya ait tatlı su akvaryumu ve malzemelerini, deniz akvaryumu ve malzemelerini, gölet havuzlarına ait malzemeler ve teknik ürünlere ulaşabilirsiniz.

Hepsimama.com’da Sera

Akvaryum, terrarium,gölet ve burada yaşıyan hayvanların ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ürünlerin üretimini yapan Sera markasının ürünlerini hepsimama.com’dan satın alabilirsiniz.Kampanyalar, indirimli ve kargo bedava ürünlerin fırsatlarını hepsimama.com’da yakalayın!

 

 

 


Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll