KATEGORİLER

FİLTRE SEÇENEKLERİ

Stok Durumu
Fiyat Aralığı

Yaşlı Köpek Maması

  • katalog
  • liste

 

 

 

Yaşlı Köpek Maması

 

Köpeklerin yaşları ilerledikçe aynı insanlarda olduğu gibi enerjileri azalır ve daha az aktif olurlar. Köpekler yaşlandıkça beslenmelerinde de farklılıklar başlar. Köpeğiniz hayatının % 40 'nı yaşlı olarak geçireceğinden , ona formda kalması için doğru yiyecekleri vermeniz önemlidir. Onu, sindirimi kolay, kaliteli proteinlerle donatılmış lezzetli yaşlı köpek maması ile besleyebilirsiniz.

 

Yaşlı Köpekler Nasıl Beslenmeli?

Yaşlı köpeğinizi az miktarlarla sık sık besleyin. Köpeğinizin mamasının tadını ve kokusunu alabilmesi için mamayı oda sıcaklığında servis edin. Islak mama ile besliyorsanız, yemekten yaklaşık 2 saat önce konserve mamayı buzdolabından çıkarmanız gerekir.

 

Köpek Maması Nasıl Saklanır?

Yaşça daha büyük köpeğinizi kuru mama ile besliyorsanız, kuru ve temiz bir ortamda saklayın. Yeniden kapatılabilir paketlemeye sahip veya hava geçirmez bir kap, mamanın aromasını sızdırmaz hale getirerek lezzetli tutar ve bayatlamasını önler.

 

Köpeğinizi Nerede Beslemelisiniz?

Yaşlı köpeğiniz için mamaları temiz, alçak bir kapta veya tabakta servis etmek önemlidir. Köpekler alışkınlıkları olan canlılardır ve yaşlılık dönemlerinde bu davranışları daha da belirginleşir. Köpeğiniz her gün aynı saatte ve aynı yerde mamasını yemek ister.

 

Yaşlı Köpek Maması Çeşitleri

 

Yüksek protein, kontrollü yağ seviyeleri, sindirimi kolay karbonhidratlar yaşlı köpeğiniz için kaliteli bir beslenme olacaktır. Bunlara ek olarak bazı mineraller köpeğinizin eklemlerini destekler ve vitaminler de bağışıklık sistemini kuvvetlendirir.

 

Proplan Senior Bright Küçük Irk Yaşlı Köpek Maması 3 Kg, köpeğinizin dişlerinin hijyenik olması için formüle edilmiştir. Yaşlı köpeklere özel beslenme standartlarına uygun, sağlıklı yaşlanmayı destekler. Köpeğinizin aktif bir yaşam geçirebilmesi için sağlığını desteklemeye yardımcı olan temel besinlerin bir kombinasyonudur. Yüksek kaliteli tavuk parçaları içerir.

 

N&D Düşük Tahıllı Senior Tavuk ve Narlı Yaşlı Köpek Maması 12 Kg, yaşlı köpekler için, tam bir vitamin ve mineral kaynağıdır. Tavuk,nar, sebzeler ve protein içeriğine sahiptir. Cilt sağlığını ve tüylerinin parlaklığını destekleyen omega 3 ve 6 ile kombine edilmiştir. Hücre korumasına katkıda bulunan biberiye özü, aloevera ve yeşil çay gibi doğal antioksidanları içerir. Koruyucu içermez.

 

Hills Mature Small & Miniature Tavuklu Yaşlı Köpek Maması 1.5 Kg,11 yaş üzerindeki köpekler için kuru mamadır. Kuru mamanın taneleri, küçük köpekler için özel olarak tasarlanmıştır. Bağışıklık sistemini antioksidanlar içerir. Yaşlı köpeklerin fiziksel hareketliliğini ve zihinsel fonksiyonlarını teşvik etmek amacıyla, Omega-3 yağ asitleri ile zenginleştirilmiştir. Kalp ve böbrek sağlığını korumak için gerekli besinleri içerir. Yağsız kas kütlesi ve eklemleri korumak için L-karnitin ve Omega-3 yağ asitleri ile formüle edilmiştir.Bu ürün kediler, köpek yavruları, hamile veya emziren dişiler için önerilmez.

 

Viyo Reinforces Senior Yaşlı Köpekler İçin Gıda Takviyesi 7 x 30 Ml, yaşlı köpeğiniz için tamamlayıcı, gıda takviyesidir. Köpeğinizin doğal savunmasını güçlendirir.Tüylerini parlak olmasına yardımcı olur. %100 doğaldır, yapay renklendirici veya koruyucu içermez.

Viyo Reinforces®, doğal bağırsak florasını uyaran prebiyotik lifler (FOSim +) içerir. Bu da, tüm vitaminlerin gıdalardan daha iyi alınmasını sağlar ve hayvanın doğal direncini güçlendirmeye yardımcı olur. 

 

Hepsimama.com 'da Yaşlı Köpek Maması Markaları

 

Hepsimama.com ' da Yaşlı köpek maması çeşitlerini bulabilir ve Exclusion Original , Viyo Reinforces , Royal Canin , Orijen , Nature's Protection , Happy Dog , Reflex , Brit Care , Dr.Clauders , Hills , N&D , Proplan gibi en iyi markalar arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

 

Sürekli güncellenen Kargo Bedava Ürünlerimiz ve Kampanyalarımızı takip edin siz de en uygun fiyatlarla köpeğinizin ihtiyaçlarını tek yerden satın alın!

Ürün başarıyla sepetinize eklendi.
Scroll